01 листопада 2019 р. відбулась VІІІ науково-практична конференція з міжнародною участю «Професійний менеджмент у сучасних умовах розвитку ринку»

01 листопада 2019 р. на кафедрі менеджменту і адміністрування НФаУ відбулась VІІІ науково-практична конференція з міжнародною участю «Професійний менеджмент у сучасних умовах розвитку ринку», в якій взяли участь понад 100 представників провідних ЗВО та науково-дослідних інститутів України, представників практичного менеджменту з України (Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Мелітополь, Одеса, Вінниця, Чернівці, Кам’янець-Подільський, Суми, Рівне, Полтава), та країн ближнього зарубіжжя (Республіка Білорусь – Новополоцьк, Гомель, Мінськ, Польща – Катовице).

До участі в організації конференції були запрошені провідні науковці таких закордонних ЗВО:

1. УО Полоцький державний університет (Республіка Білорусь);
  2. Гомельска філія Міжнародного університету «МІТСО» (Республіка Білорусь);
  3. Вітебський державний університет ім. П. М. Машерова (Республіка Білорусь).
  4. Силезький технологічний університет (Польща).

У роботі конференції взяли участь викладачі та здобувачі вищої освіти наступних ЗВО та організацій України:

• Запорізький державний медичний університет, м. Запоріжжя;
  • Національний університет Києво-Могилянська академія, м. Київ;
  • Інститут економіко-правових досліджень НАН України, м. Київ;
  • Київський національний торговельно-економічний університет, м. Київ;
  • Сумський державний університет, м. Суми;
  • Дніпровський державний технічний університет, м. Дніпро;
  • Дніпровська академія неперервної освіти;
  • Буковинський державний медичний університет, м. Чернівці;
  • Полтавський університет економіки і торгівлі, м. Полтава;
  • Таврійський державний агротехнологічний університет ім. Дмитра Моторного, м. Мелітополь;
  • НДЦ Індустріальних проблем розвитку НАН України;
  • Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», м. Харків;
  • Подільський державний агро-технічний університет, м. Камянець-Подільський;
  • Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка, м. Полтава;
  • Харківський торговельно-економічний інститут Київського національного університету, м. Харків;
  • Українська інженерно-педагогічна академія, м. Харків;
  • Харківський державний університет харчування та торгівлі, м. Харків;
  • НДЦ Український науково-дослідний інститут екологічних проблем м. Харків;
  • Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, м. Харків;
  • Харківський науково-навчальний інститут ДВНЗ «Університет банківської справи», м. Харків;
  • Університету економіки та права «КРОК», м. Київ;
  • Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка, м. Харків;
  • Харківський національний автомобільно-дорожній університет, м. Харків;
  • Харківський національний економічний університет імені С.М. Кузнеця, м. Харків;
  • Харківський національний університет будівництва та архітектури, м. Харків;
  • Харківський національний університет радіоелектроніки;
  • Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова, м. Харків;
  • Харківський національний університет ім. Ярослава Мудрого, м. Харків;
  • Одеська національна академія харчових технологій, м. Одеса;
  • Харківський інститут «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна академія управління персоналом», м. Харків;
  • Рівненський державний гуманітарний університету, м. Рівне;
  • Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, м. Київ;
  • Запорізький національний технічний університету, м. Запоріжжя.

Національний фармацевтичний університет на конференції представили викладачі та здобувачі вищої освіти наступних кафедр:

1. Менеджменту і адміністрування;
  2. Управління та економіки підприємства;
  3. Управління якістю;
  4. Соціальної фармації;
  5. Фармацевтичного маркетингу та менеджменту;
  6. Організації та економіки фармації;
  7. Клінічної фармакології та клінічної фармації.

За результатами конференції видано збірник тез доповідей, до якого увійшло 119 статей учасників конференції. Здобувачі вищої освіти та викладачі, які виступали на секційних засіданнях конференції, за результатами доповідей отримали дипломи різного ступеню та сертифікати учасника конференції.