01 лютого 2018 р. Національний фармацевтичний університет взяв участь у профорієнтаційному заході «Професії твоєї мрії».

Захід для учнів 9-11 класів шкіл міста та району відбувся у місті Первомайський, Харківської області за підтримки Первомайського міськрайонного центру зайнятості.

Мета даного заходу – орієнтація на набуття професій та спеціальностей, які користуються попитом на ринку праці. Учасниками заходу стали педагогічні працівники, батьки та учні випускних класів шкіл міста та району.

Представники приймальної комісії НФаУ надали відвідувачам вичерпну інформацію про можливості вступу та умови навчання в університеті, матеріально-технічну базу, професорсько-викладацький склад, а також про високі показники працевлаштування випускників НФаУ. Кожен зацікавлений отримав буклети з інформацією про навчальний заклад.