02 березня 2017 р. на базі Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти з порядком денним «Нормативно-правове забезпечення навчання іноземців в Україні: стан, проблеми, перспективи»

У засіданні взяли участь Народні депутати України Олександр Співаковський, Тарас Кремінь, заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба, віце-президент Національної академії педагогічних наук України Андрій Гуржій, голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев, виконувач обов’язків директора Департаменту науки і освіти Олександр Труш, директор Українського державного центру міжнародної освіти Олена Шаповалова, представники Міністерства закордонних справ України, Державної прикордонної служби України, Державної міграційної служби України.

До участі у заході долучилися представники дипломатичного корпусу іноземних держав, студенти з яких навчаються в українських вишах, а саме: Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індії в Україні Манодж Кумар Бхарти, Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ейнуллі Ядуллі оглу Мадатлі, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Марокко в Україні Міна Тунсі, Надзвичайний і Повноважний Посол Туркменістану в Україні Аманмурадов Нурберди Аманмурадович, Білий Володимир Михайлович – консул Генерального консульства Турецької Республіки в м. Харків, Ян Здановскі – консул Генерального консульства Республіки Польща в м. Харків.

Також у засіданні взяли участь ректори вищих навчальних закладів, проректори з міжнародного співробітництва та декани по роботі з іноземними студентами практично з усієї України.

Національний фармацевтичний університет представляли перший проректор, професор А.А. Котвіцька та проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародних зв’язків), професор С.Б. Попов.

image_pdfimage_print