03 березня 2017 р. відбулася зустріч Президента України Петра Порошенка з талановитою молоддю Харківщини

03 березня 2017 р. у новому навчально-бібліотечному комплексі Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого відбулася зустріч Президента України Петра Порошенка з талановитою молоддю Харківщини.

Як представник від Національного фармацевтичного університету до участі була запрошена голова Ради молодих вчених, аспірант кафедри соціальної фармації Ірина Сурікова.

На зібранні було окреслено основні напрямки діяльності молодих вчених регіону, присутні науковці висловили слова вдячності за створені на Харківщині можливості для реалізації нових ідей перспективної молоді. Впродовж зустрічі Президенту України були представлені проекти, до яких наразі залучені молоді вчені регіону, що одержали схвалення та подальшу підтримку.