03 лютого 2018 р. у Національному фармацевтичному університеті пройшов День відкритих дверей

Мета заходу – допомога випускникам шкіл, училищ і коледжів у виборі майбутньої професії. Потенціальні абітурієнти та їхні батьки прийшли до НФаУ, щоб познайомитися з історією та традиціями вишу.

Відкрив захід проректор з науково-педагогічної (виховної) роботи, доц. О.С. Кухтенко. У своєму виступі він відзначив переваги освіти у профільному виші, розповів про умови навчання, матеріально-технічну базу, професорсько-викладацький склад, а також високі показники працевлаштування випускників НФаУ.

Спеціальним гостем заходу була випускниця НФаУ І.Я. Прус – сьогодні інженер з охорони навколишнього середовища, внутрішній аудитор ISO 1400 ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я». Вона зазначила, що навчання у НФаУ – це перший крок до успішної кар’єри у майбутньому.

Відповідальний секретар приймальної комісії, доцент С.В. Погорєлов ознайомив присутніх із умовами прийому у 2018 році.

Декан факультету промислової фармації, доцент О.А. Здорик, заступники деканів І.А. Рибак, О.В. Очкур розповіли про напрямки підготовки своїх факультетів, представили освітні програми: «Фармація», «Клінічна фармація», «Технології парфумерно-косметичних засобів», «Технології фармацевтичних препаратів», «Біотехнологія», «Економіки підприємства», «Маркетинг», «Менеджмент», «Логістика».

Далі для гостей заходу були проведені екскурсії на кафедрах: аналітичної хімії, біотехнології, ботаніки, промислової фармації, косметології і аромології, органічної хімії.