11 березня 2015 року в спорткомплексі НФаУ відбулася спортивна розвага для розумних, спортивних педагогів без комплексів та їхніх студентів «Спортфарм – це шарм».

Організаторами свята були кафедра фізичного виховання спільно з культурним центром НФаУ. Спортивна розвага проходила у форматі змагань між двома командами: студентською командою «Стрілки» і командою викладачів «Оба-на».

До складу команди «Стрілки» входили студентки 2 курсу фармацевтичного факультету:

Анастасія Селезнева – капітан команди,

Катерина Дорошенко,

Христина Хозяїнова

Катерина Кузема,

Юлія Козаченко,

Владислава Разуменко,

Дар’я Глущенко,

Аліна Кубай.

Команда «Оба-на» складалася з:

А.О. Девяткіної, голови профспілки студентів НФаУ (капітан команди),

М.В. Подколзіної, доцента кафедри організації та економіки фармації,

С.П. Карпової, асистента кафедри фізколоїдної хімії,

А.В. Фаталієвої, асистента кафедри неорганічної хімії,

К.І. Проскуріної, доцента кафедри аналітичної хімії,

О.П. Васильєвої, завідувача відділення Наукової бібліотеки,

Ю.В. Шушпанової, старшого викладача кафедри фізичного виховання,

Р.М. Зеленського, старшого викладача кафедри фізичного виховання.

Учасники естафети виконували різні спортивні завдання, серед яких глядачам особливо запам’ятався конкурс «Довгі мотузки», під час якого команди у повному складі мали рухатися естафетною доріжкою зі зв’язаними попарно ногами. Були застосовані різні техніки, а наскільки успішно – це могли оцінювати тільки присутні в залі.

Змагання відбувалися в дружній атмосфері, це засвідчив той факт, що журі у підсумковому підрахунку оцінок поставило обом командам однакову кількість балів – 120! Як сказав голова журі проректор з адміністративно-господарської роботи М.Л. Канцедал, перемогла дружба, але подарунки учасники повинні отримати за будь-яких обставин. Таким чином, студентам команди «Стрілки» та викладачам команди «Оба-на» було вручено грамоти, подарунки і солодкий приз – два смачних і великих торта.

11 березня 2015 року в спорткомплексі НФаУ відбулася спортивна розвага для розумних, спортивних педагогів без комплексів та їхніх студентів «Спортфарм – це шарм». 8811 березня 2015 року в спорткомплексі НФаУ відбулася спортивна розвага для розумних, спортивних педагогів без комплексів та їхніх студентів «Спортфарм – це шарм». 8811 березня 2015 року в спорткомплексі НФаУ відбулася спортивна розвага для розумних, спортивних педагогів без комплексів та їхніх студентів «Спортфарм – це шарм». 8811 березня 2015 року в спорткомплексі НФаУ відбулася спортивна розвага для розумних, спортивних педагогів без комплексів та їхніх студентів «Спортфарм – це шарм». 8811 березня 2015 року в спорткомплексі НФаУ відбулася спортивна розвага для розумних, спортивних педагогів без комплексів та їхніх студентів «Спортфарм – це шарм». 8811 березня 2015 року в спорткомплексі НФаУ відбулася спортивна розвага для розумних, спортивних педагогів без комплексів та їхніх студентів «Спортфарм – це шарм». 8811 березня 2015 року в спорткомплексі НФаУ відбулася спортивна розвага для розумних, спортивних педагогів без комплексів та їхніх студентів «Спортфарм – це шарм». 8811 березня 2015 року в спорткомплексі НФаУ відбулася спортивна розвага для розумних, спортивних педагогів без комплексів та їхніх студентів «Спортфарм – це шарм». 8811 березня 2015 року в спорткомплексі НФаУ відбулася спортивна розвага для розумних, спортивних педагогів без комплексів та їхніх студентів «Спортфарм – це шарм». 8911 березня 2015 року в спорткомплексі НФаУ відбулася спортивна розвага для розумних, спортивних педагогів без комплексів та їхніх студентів «Спортфарм – це шарм». 8911 березня 2015 року в спорткомплексі НФаУ відбулася спортивна розвага для розумних, спортивних педагогів без комплексів та їхніх студентів «Спортфарм – це шарм». 8911 березня 2015 року в спорткомплексі НФаУ відбулася спортивна розвага для розумних, спортивних педагогів без комплексів та їхніх студентів «Спортфарм – це шарм». 89

image_pdfimage_print