04 червня 2019 р. представники НФаУ взяли участь в міжнародному семінарі з питань розвитку співробітництва між Україною та Великобританією в освітній галузі

04 червня 2019 р. перший проректор Федосов А.І., та проректор з науково-педагогічної (інноваційної та науково-дослідної) роботи Загайко А.Л. взяли участь в міжнародному семінарі з питань розвитку співробітництва між Україною та Великобританією в освітній галузі, та реалізації спільних освітніх програм з британськими університетами. Семінар проходив на базі Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут».

05 червня 2019 р. відбувся візит європейської делегації до НФаУ для обговорення питань про подальшу співпрацю.