04 грудня 2018 р. студенти Національного фармацевтичного університету відвідали підшефний інтернат

Студенти університету, учасники творчих студій культурного центру та представники Студентського парламенту відвідали друзів, які живуть, лікуються та навчаються у підшефному Харківському спеціальному навчально-виховному комплексі №8 Харківської обласної ради.

Це милі, добрі діти з особливими потребами. Вони завжди раді таким зустрічам та завжди чекають на наших студентів.

Цього разу студенти приїхали для того, щоб зробити важливу справу – підняти настрій та нагадати, що попереду святкові чарівні дні, а не тільки важкі вправи для розвитку м’язів і медичні процедури…

В образах казкових та мультиплікаційних героїв студенти дарували пісні, танці, весело грали з дітьми, разом створили танцювальний флешмоб, визначали сліди звіряток на снігу, дарували подарунки, загадували бажання і мріяли. А в фіналі зустрічі створили снігову магію «Let it Snow», тому що зима – це час для дитячих розваг у сніжки, катання на санчатах, перекидання в заметах.

І щоразу, повертаючись після таких заходів, студенти їдуть мовчки, задумавшись про долю цих діток. Звичайно, ці зустрічі дуже важливі для виховання молоді. Милосердя, співчуття, турбота про ближнього, турбота про людину – це важливі риси професії фармацевтичного працівника. Хто знає, може серед тих, хто брав участь у цьому заході, хтось у майбутньому створить ліки від тілесних страждань.

Давайте разом робити світ навколо нас добрішим!