05 березня 2015 р.; кафедра хімії природних сполук олімпіада з фармакогнозії

Кафедрою хімії природних сполук було проведено олімпіаду для студентів 3 курсу спеціальностей «Фармація», «Клінічна фармація», «Технологія парфумерно-косметичних засобів», студентів 2 курсу спеціальності «Фармація» ССО та англомовних студентів спеціальності «Фармація» факультету з підготовки іноземних громадян.

05.03.15 olimpiada po pharmacognozii 1

05.03.15 olimpiada po pharmacognozii 2Загалом в олімпіаді взяли участь 36 студентів, 5 з яких – англомовні.

Серед вітчизняних студентів 1 місце посіла Олена Ніколаєнко (2 курс, ССО-5), 2 місце – Карина Романівна Гордєй (2 курс, ССО-5) та Вікторія Пінкевич (2 курс, ССО-1), 3 місце – Ірина Степанова (2 курс, ССО-2). Серед студентів спеціальності «Технологія парфумерно-косметичних засобів» найкращий результат показала Катерина Лавриненко (ТПКЗ-1), а спеціальності «Клінічна фармація» – Оксана Хоменко (КФ-1).

05.03.15 olimpiada po pharmacognozii 3

05.03.15 olimpiada po pharmacognozii 4Серед англомовних студентів призові місця розподілилися таким чином: 1 місце – Немер Нуреддін Мохаммад (ІФ-4англ), 2 місце – Саван Алаа (ІФ-4англ) та Хіжазі Іхлас (ІФ-4англ), 3 місце – Окойє Об’януджу (ІФ-1англ).

Кафедра вітає переможців!