05 лютого 2019 р. в Науковій бібліотеці НФаУ відбулась лекція присвячена творчості Джона Р.Р. Толкіна

В рамках циклу “Книги ювіляри 2019”, організованого Науковою бібліотекою НФаУ, провідний зберігач музею історії університету Д.В.Бадаєв занурив студентів у “ Фантастичний світ Джона Р.Р. Толкіна”. Лекцію присвятили 65-річчю виходу  роману “ Володар кілець”.

Доповідач, окрім біографії, звернув увагу студентів на світогляд,специфіку і значення літературної спадщини автора та особливості епічного циклу “Володар кілець”.

Лекцію супроводжувала відеопрезентація “«Володар кілець» в ілюстраціях”, в якій були використані роботи художників Поліни Бейнс, Аллана Лі, Теда Несміта, Джона Хоува, братів Хильдебрандт, Ангуса Мак-Брайда, Джейн Долфін, Катаржини Хміль, Барбари Стрейч і самого Толкієна.