06-07 квітня 2019 р. співробітники та студентська спільнота НФаУ взяли участь у тренінгу Української асоціації студентів “Якість вищої освіти, роль студентів у процедурах забезпечення якості”

Фахівець зі стандартизації, сертифікації та якості відділу управління якістю Гончарик В. С., провідний фахівець відділу аспірантури і докторантури НФаУ Упир Д. В та представники студентського самоврядування НФаУ взяли участь у навчанні студентських експертів з якості вищої освіти, яке відбулось 6 – 7 квітня 2019 р. на базі ХНУМГ імені О. М. Бекетова. Тренінг організовано та проведено у рамках UAS QA Pool за підтримки Харківської обласної студентської ради та Української асоціації студентів (УАС).

У перший день учасників тренінгу об’єднала спільна проблематика – “Освітні програми у вищій освіті і вимоги до них”; “Поняття якості вищої освіти. Система забезпечення якості вищої освіти, роль студентів у ній”; “Академічна доброчесність та якість вищої освіти” (спікер Софія Дунець).

Під час другого дня тренінгу було розглянуто наступні питання : “Зовнішнє забезпечення якості вищої освіти”; “Забезпечення якості вищої освіти в Україні” (спікер Аліна Жолудь). Практична складова тренінгу передбачала проведення аналізу освітніх програм, аналіз звіту про самоаналіз та підготовка до акредитаційного візиту (модератор Аліна Жолудь).