06 березня 2019 р. у НФаУ вперше пройшов захід – “Гуляй – весну зустрічай”, Широка Масляна

06 березня у Національному фармацевтичному університеті за ініціативою голови Первинної профспілкової організації студентів, при підтримці Профспілкової організація працівників, адміністрації, і як завжди, за участю Культурного центру вперше пройшов захід – “Гуляй – весну зустрічай”, Широка Масляна.Відкрила свято проректор з виховної роботи – Кубарева Інна Валеріївна. Привітав присутніх голова Профспілкової організації – Малий Володимир Валентинович. 

Організатори та учасники свята створили теплу, сонячну атмосферу яскравими тематичними декораціям, конкурсам та виступами, що підготував Культурний центр НФаУ: ансамбль народної пісні ” Гердан”, студія естрадної пісні” Ексклюзив”. 
У спортивному змаганні “Козаки – силачі”, кожен сміливець мав змогу випробувати себе у підйомі гирь та в армреслінгу. У рамках заходу проходила благодійна виставка – продаж мистецьких робіт вихованців школи – інтернату № 8. Роботи дітей були неперевершені та підкорили серця студентів та викладачів. 
Вперше відбувся конкурс млинців студентів та співробітників НФаУ. До конкурсу долучилися 22 господині. Переможцями стали – кафедра заводської технології ліків та Дейнега Аміна, студентка 2 курсу 13 групи. 

Усі зібрані кошти під час благодійної акції були передані до школи – інтернату №8. 

image_pdfimage_print