06 червня 2019 р. на кафедрі управління та економіки фармації ІПКСФ НФаУ відбувся семінар-тренінг «Концепції безперервної освіти фахівців фармації: етапи та перспективи розвитку. Планування та організація післядипломного навчання клінічних провізорів»

Тренінг на циклі очної частини інтернатури зі спеціальності «Клінічна інтернатура», що проходить з 08 січня 2019 р. по 27 червня 2019 р провела доцент кафедри управління та економіки фармації ІПКСФ НФаУ Артюх Тетяна Олександрівна.

Організаційно-управлінський семінар-тренінг відбувся з використанням інтерактивних та ігрових технологій активного навчання, зокрема кейс методу, мозкового штурму, командного проекту, самодіагностики.

Тетяна Олександрівна звернула увагу провізорів-інтернів на головні тези «Концепції розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров’я України на 2011-2020 роки» серед яких пріоритетним є питання практичної реалізації принципу «навчання впродовж життя» шляхом підвищення кваліфікації спеціалістів фармації, основні проблеми та перспективи післядипломної освіти, розглянула основні нормативні документи, які регулюють післядипломне навчання провізорів, види та форми післядипломного навчання, тощо.

Під час практичної частини тренінгу з аудиторією були сформовані нові знання і відпрацьовані навички (особистісні та професійні) з : планування власного розвитку та подальшого підвищення кваліфікації за допомогою індивідуальних проектів та створення командних проектів «Відпрацювання стандартів професійної діяльності», їх готовності до адаптації під час влаштування на нову роботу (самоаналіз) тощо.

Під час тренінгу також були використані командо утворюючі педагогічні технології, обмін досвідом та здійснена оцінка діяльності провізорів-інтернів, зокрема під час захисту проектів, та наданий зворотній зв’язок із роз’ясненнями помилок та шляхів їх виправлення.