07 лютого 2019 р. НФаУ взяв участь у профорієнтаційному заході «Професія твоєї мрії» м. Лозова, Харківська обл.

07 лютого 2019 року Національний фармацевтичний університет взяв участь у профорієнтаційному заході «Професія твоєї мрії», який проходив у м. Лозова за сприянням Харківського обласного центру зайнятості, місцевих органів влади та Лозівського міськрайонного  центру зайнятості.

Метою даного заходу є мотивація учнівської молоді до свідомого вибору актуальних та сучасних професій, які користуються попитом на ринку праці.

У заході взяло участь 600 учнів закладів середньої освіти, які отримали необхідну інформацію щодо вступної кампанії 2019 року.  Презентація НФаУ значно зацікавила  школярів, адже вони мали змогу власноруч провести якісні реакції, які застосовуються у фармації та отримали інформаційно-презентаційні матеріали.