08 квітня 2019 р. НФаУ взяв участь у профорієнтаційному заході “Професія твоєї мрії” у смт. Шевченково, Харківської області

Метою даного заходу є орієнтація на набуття професій та спеціальностей, які користуються попитом на ринку праці, мотивація учнівської молоді до свідомого вибору актуальних та сучасних професій, запобігання помилкам при виборі професії, ознайомлення учнів з реаліями ринку праці, різними шляхами оволодіння професіями.

300 учнів 8-11 класів з 11 шкіл району отримали необхідну інформацію щодо вступної кампанії 2019 року, поспілкувавшись з представниками закладів вищої освіти Харкова. Під час презентації НФаУ  школярі мали змогу власноруч провести досліди, які застосовуються у фармації та отримали інформаційно-презентаційні матеріали.