08 листопада 2017 р. у читальній залі, в рамках циклу заходів Наукової бібліотеки НФаУ «Події, що змінили історію», відбувся урок історичної пам’яті «Сторіччя подій Української революції 1917 року».

2017 рік проголошено роком Української революції 1917-1921 років. З метою популяризації історії українського державотворення та привернення уваги до національно-визвольної боротьби українців, патріотичного виховання студентів та формування національної ідентичності, співробітники Наукової бібліотеки провели урок історичної пам’яті. Урок було розпочато з бесіди С.М. Української (завідувача сектора), яка розповіла про початок Української революції 1917-1921 рр. та її етапи.

Під час заходу студенти переглянули історико-документальний фільм «Історія Українського державотворення» та ознайомилися з книжковою виставкою «Україна в боротьбі за державну Незалежність». Учасники заходу дізнались, що у ході революції, український народ уперше в ХХ сторіччі створив незалежну національну державу, яка мала всі ознаки незалежної держави: територію, кордони, символи, органи влади, військо, гроші, мову. Вперше, після століть бездержавності, відбулося об’єднання в одну соборну державу східних і західних українських земель.