08 листопада 2017 р. у Premier Palace Hotel Kharkiv відбулася церемонія відкриття ІІ Міжнародного Конгресу та Фестивалю Міжнародної науково-освітньої дослідницької мережі (USERN)

Урочистості відкрила голова Харківської облдержадміністрації Ю.О. Світлична, під патронатом якої проходитиме конгрес. Вітальні слова прозвучали також від голови Університетського консорціуму ВНЗ Харківської області Л.О. Бєлової, ректора Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна В.С. Бакірова. У відкритті конгресу взяли участь ректори університетів, на базі яких працюватимуть наукові майданчики – в.о. ректора Національного фармацевтичного університету А.А. Котвіцька, ректор Харківського національного медичного університету В.М. Лісовий, ректор Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» Є.І. Сокол.

09 листопада вітчизняні та зарубіжні науковці зустрінуться на наукових локаціях харківських ВНЗ, де будуть проведені лекції, семінари, постерні сесії.

Матеріали за темою:

НФаУ взяв участь у ІІ Міжнародному Конгресі та Фестивалі Міжнародної науково-освітньої дослідницької мережі (USERN)