08 листопада 2018 р. НФаУ взяв участь у 27-му Міжнародному форумі «Дні якості в Україні 2018»

У рамках заходу, який пройшов у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана, відбулася науково-практична конференція «Системний менеджмент як основа досконалості, конкурентоспроможності та сталого розвитку організацій і економіки». Від Національного фармацевтичного університету на заході була присутня провідний інженер з якості Гладцінова О. Ю.

З вітальним словом до учасників форуму звернувся Лук’яненко Д. Г. ректор Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Під час пленарної сесії виступили: президент УСПП, голова Антикризової ради громадських організацій України, голова оргкомітету з’їзду Кінах А.К., президент Української асоціації досконалості та якості, співголова оргкомітету з’їзду Калита П.Я., директор ТОВ «Орган сертифікації персоналу УАЯ» Кабаков Ю.Б. Обговорювались питання щодо якісного державного управління та його вплив на соціально-економічну ситуацію в Україні, підготовка фахівців з менеджменту та освітніх можливостей для формування практичних компетенцій здобувачів вищої освіти в Україні.

Головною метою форуму було опрацювання шляхів розв’язання проблем якості в Україні, забезпечення поліпшення якості продукції (послуг), підвищення досконалості і конкурентоспроможності вітчизняних підприємств.