08 листопада 2019 р. НФаУ згуртовує навколо Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності!

Урочисто, об 11:20, розпочався радіодиктант національної єдності в адміністративному та усіх навчальних корпусах НФаУ, Коледжу та ІПКСФ. До диктанту єдності залучилися ректор НФаУ, проф. Котвіцька А. А., проректори, науковці, студенти, співробітники університету.

Акція пройшла в рамках щорічного святкування Дня української писемності та мови, який відзначається в Україні 9 листопада з 1997 р. Уже 19-й рік поспіль науково-викладацька спільнота Національного фармацевтичного бере участь у написанні радіодиктанту, щоб виказати повагу до мовного коду нації, головного складника нематеріальної культурної спадщини українського народу.

Напередодні студентська молодь НФаУ взяла участь у І тур Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, який також є одним з ключових заходів святкування Дня української писемності та мови.

Зазначені заходи цього року видалися особливо урочистими, натхненими та емоційно піднесеними.