08 лютого 2015 в Національному фармацевтичному університеті пройшов «День відкритих дверей» за адресою вул. Блюхера, 4

Метою даного заходу полягала в допомозі випускникам шкіл, училищ і коледжів у виборі майбутньої професії, а також знайомство з історією НФаУ, його традиціями, спеціальностями.

Майбутні абітурієнти та їх батьки прийшли в Національний фармацевтичний університет, щоб ближче познайомитися з вузом. Барвиста експозиція з докладною інформацією про НФаУ знайомила всіх, хто прийшов до університету. У холі університету гостей зустрічав студентський актив, який допомагав усім гостям зорієнтуватися в університеті. Всі абітурієнти отримали буклети з інформацією про ВНЗ.

Відкрив захід проректор з наукової роботи проф. Загайко Леонід Андрійович.

У своєму виступі розповів про переваги навчання в нашому університеті, відзначивши в числі основних профільність вузу, наявність всіх умов для всебічного розвитку студента; про матеріально-технічну базу, умови навчання та отримання якісної освіти, професорсько-викладацький склад, а також високі показники по працевлаштованості випускників.

Відповідальний секретар приймальної комісії Живора Н.В. розповіла про умови прийому в 2015 році.

Заст. декани Рибак В.А., Очкур О.В., Столєтов Ю.В., Решетняк Ю.Б. розповіли про напрямки підготовки своїх факультетів, представили спеціальності «Фармація», «Клінічна фармація», «Технології парфумерно-косметичних засобів», «Технології фармацевтичних препаратів», «Біотехнологія», «Економіки підприємства», «Маркетинг», «Менеджмент», «Логістика».

За день було проведено екскурсії. Екскурсії провели на кафедрах:

• заводської технології ліків (доц. Гриценко В.І.);
  • аналітичної хімії (доц. Динник К.В.);
  • токсикологічної хімії (зав. каф. проф. Журавель І.О.)
  • біотехнології;
  • технології парфумерно-косметичних засобів.

Гості відвідали музей історії фармації України, студентське кафе, де мали можливість оцінити його роботу.