08 лютого 2019 р. НФаУ взяв участь у профорієнтаційному заході «Професія твоєї мрії» смт. Близнюки, Харківської області

450 учнів 8-11 класів з 15 шкіл району отримали необхідну інформацію щодо вступної кампанії 2019 року, поспілкувавшись з представниками закладів вищої освіти Харкова.

В рамках презентації НФаУ  школярі дізналися про зразки сучасних лікарських форм промислового виробництва: ін’єкційні, інфузійні розчини, спреї, аерозолі, різноманітні форми таблеток та  мали змогу власноруч провести досліди, які застосовуються у фармації при виготовленні м’яких лікарських препаратів. Крім того, було проведено майстер-клас з виробництва мікрокапсул крапельним методом.

Всі бажаючи отримали інформаційно-презентаційні матеріали про Національний фармацевтичний університет.