09-11 листопада 2017 р. Національний фармацевтичний університет взяв участь в XII Міжнародній виставці освітніх закладів «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном».

Захід пройшов у Палаці спорту за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради. Організатор заходу – виставкова компанія ADT.

Виставка стала важливою подією у житті області, вона допомогла багатьом випускникам визначитися з майбутньою професією. Заклади освіти Харківщини, України та Європи презентували свої досягнення та пропозиції, здобутки науково-викладацьких колективів та досвід використання інформаційних технологій, освітні програми та роботу факультетів.

Цільова аудиторія заходу – старшокласники, випускники училищ та технікумів, студенти вишів, батьки майбутніх випускників, мали змогу отримати інформацію з перших рук.