1 грудня 2016 р. відбувся ХХII Міжнародний фестиваль іноземних студентів

Перший день зими був дуже насиченим для співробітників і студентів культурного центру НФаУ. Після закінчення творчої зустрічі в інтернаті, студенти попрямували до Палацу студентів НТУ «ХПІ», де проходив ХХІІ Міжнародний фестиваль іноземних студентів.Культурний центр презентував творчі колективи НФаУ.

Ансамбль «Гердан» урочисто відкрив фестиваль і був прийнятий бурхливими оплесками глядачів, серед яких були представники всіх вищих навчальних закладів Харкова, в яких навчаються іноземні громадяни з різних куточків нашої планети. Гідним був виступ соліста вокальної студії «Ексклюзив» Андреанантара Андремамболла Аина Тантелі (Мадагаскар), студента 4 курсу, та ансамблю «Paradis».

На фестивалі глядачі могли побачити індійські, узбецькі, латиноамериканські, казахські і сучасні танці у виконанні іноземних студентів харківських ВНЗ. Студенти університету мистецтв виконували твори класиків.Закриття фестивалю надали НФаУ – ансамбль танцю «Paradis» виконав хореографічну замальовку «Ой ти, Місяцю».

Оргкомітет ХХII Міжнародного фестивалю іноземних студентів вручив культурному центру НФаУ диплом «За активну участь в організації та проведенні фестивалю».