1 вересня 2013 р. загальноміське урочисте свято «Посвята у студенти»

Першокурсників з Днем знань і набуттям нового статусу – студента – привітали Міністр доходів і зборів України А.В. Клименко, голова Харківської обласної державної адміністрації М.М. Добкін , голова Харківської обласної ради С.І. Чернов , мер Харкова Г.А. Кернес. Почесні гості свята запалили символічний Факел знань і залишили свої побажання новоспеченим студентам в «Літописі Харківського студентства » , в яку вже третій рік заносять імена всіх першокурсників Харкова.

1.09.2013  парад вузов 4У рамках загальноміського свята посвячення у студенти відбувся парад харківських вищих навчальних закладів. За площею пройшли колони студентів і викладачів університетів , академій , інститутів Харкова. Потім відбувся святковий концерт.

Національний фармацевтичний університет традиційно бере участь у загальноміському святі. У колоні НФаУ прошествовал Вчена рада у повному складі , професори, доценти , керівники структурних підрозділів , на чолі з ректором НФаУ , доктором хімічних наук , доктором фармацевтичних наук , член- кореспондентом НАН України , заслуженим діячем науки і техніки України , заслуженим винахідником України , лауреатом державної премії України , повним кавалером ордена « За заслуги » , кавалером ордена князя Ярослава Мудрого IV , V ступенів , Почесним громадянином міста Харкова , професором В.П. Черних. Багатонаціональне багатотисячне студентське співтовариство НФаУ представляли на параді вузів відмінники навчання , кращі спортсмени , активні учасники суспільного життя університету , артисти культурного центру НФаУ.