10-11 березня 2017 р. у Варшаві відбулася XXVII Міжнародна освітня виставка Perspektywy-2017Варшавський Палац культури і науки гостинно приймав численних учасників та відвідувачів виставки. Освітній салон зібрав представників близько 100 навчальних закладів із Польщі, Великобританії, Австралії, Канади, Китаю, Іспанії, Німеччини, Нідерландів.

Спеціальним гостем освітнього салону стала Україна, яку представляли Український державний центр міжнародної освіти МОН України та 12 університетів, у тому числі Національний фармацевтичний університет. У церемонії відкриття XXVII Міжнародної освітньої виставки Perspektywy-2017 взяв участь Посол України в Республіці Польща Андрій Дещиця.

У рамках виставки відбувся круглий стіл за участю організаційного комітету освітнього салону, ректорів провідних ВНЗ Польщі, директора Українського державного центру міжнародної освіти МОН України Олени Шаповалової та представників українських університетів, у ході якого сторони презентували свої заклади та обговорили питання співпраці у форматі освітніх проектів.

ДОВІДКОВО

У Польщі здобувають освіту понад 34 тис. українських громадян

В Україні навчаються майже 800 польських громадян, 90% із них – за медичними спеціальностями