10 червня 2019 р. до НФаУ прибула делегація з Медичного університету Варна, Болгарія

Візит, що відбувається у рамках програми «Erasmus+ administrative staff mobility», триватиме з 10 по 14 червня 2019 р. Болгарську сторону представляють – завідувач кафедри фармакогнозії Ілія Желев (Iliya Zhelev) та асистент кафедри фармакогнозії Галина Іванова (Galina Ivanova) Медичного університету Варна. Болгарські колеги відвідають кафедри та центральну науково-дослідну лабораторію, ознайомляться з матеріально-технічною базою хіміко-технологічного корпусу НФаУ. До гостей з привітанням звернувся перший проректор НФаУ Федосов А. І. Він ознайомив їх з історією та стратегією розвитку університету, його досягненнями і планами, а також наголосив на важливості продовження співпраці університетів у майбутньому.