10 квітня 2018 р. представники НФаУ взяли участь у профорієнтаційному заході «Ярмарок професій», який відбувся у смт. Семенівка, Полтавської області

Мета заходу – ознайомити школярів із навчальними закладами регіону, спеціальностями, напрямками підготовки, останніми тенденціями ринку праці та можливостями працевлаштування.

«Ярмарок професій» надає можливість спілкування учнівської молоді безпосередньо з представниками навчальних закладів та з роботодавцями, допомагає свідомому вибору майбутньої професії. Цей захід відвідали учні 9-11 класів загальноосвітніх шкіл району.

Представники приймальної комісії НФаУ надали відвідувачам вичерпну інформацію про можливості вступу та умови навчання в університеті, про матеріально-технічну базу, професорсько-викладацький склад, а також про високі показники працевлаштування випускників НФаУ. Кожен зацікавлений отримав буклети з інформацією про навчальний заклад.