10 листопада 2017р. студенти НФаУ взяли участь у роботі круглого столу у Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького

Круглий стіл за темою «Біоетика як осмислення цінності та недоторканості людського життя від моменту запліднення до природної смерті у творчості Наталі Назар» було організовано та проведено завдяки співпраці представників кафедри філософії та економіки (курс біоетики) ЛНМУ ім. Данила Галицького, кафедри філософії та соціології НФаУ та Інституту біоетики імені Ярослава Базилевича. Захід присвятили творчій та ідейній спадщині науковця, громадської діячки та поетеси Наталі Назар (1.06.1977 – 11.07.2015).

Студенти НФаУ представили доклади за темами:

Білоус Людмила, Баранова Лілія (ЛД, 2 курс) – «Проблема морального статусу плоду»;

Вереньєв Сергій (Ф-10, 2 курс), Бігвава Ціціно (Ф-13, 2 курс) – «Смертельний діагноз: «за» і «проти»»;

Воронович Андрій (Ф-3, 2 курс), Навальний Дмитро (Ф-4, 2 курс) – «Клонування: етичний аспект»;

Гнилокозова Олена, Фіколь Анна (ФССО-2, 2 курс) – «Стовбурові клітини: етичний аспект»;

Тюлєнєва Марія, Кальницька Дар’я (КФ-1, 2 курс) – «Поцілунок: біоетичний та соціальний аспекти»;

Каракуця Вікторія, Розумейко Дмитро (Ф-10, 2 курс) – «Евтаназія: pro і contra»;

Юрастова Орина (Ф-14, 2 курс) – «Церква та проблеми біоетики»;

Сахно Карина, Никитченко Юлія (Ф-10, 2 курс) – «Лікар і проблема смерті: етичний аспект»;

Запорожец Дар`я (Ф-9, 2 курс) – «Чайлдфрі: чи є у нього майбутнє?»;

Готвян Дар’я, Стрельникова Єлізавета (Ф-4, 2 курс) – «Медична екологія: гендерний аспект»;

Олексюк Єлізавета (Ф-4, 2 курс) – «Паліативна та хоспісна медицина: проблеми розвитку».

Модератори круглого столу – завідувач кафедри філософії та соціології НФаУ, проф. К.А. Іванова та доцент А.П. Лантух, отримали від приймаючої сторони подяки.

У рамках співпраці між НФаУ та ЛНМУ ім. Данила Галицького було заплановано провести студентську конференцію у Львові навесні.