10 жовтня 2017 р. колектив кафедри промислової фармації здійснив урочисту висадку саджанця ялинки з нагоди 25-річчя факультету промислової фармації.

Доброю традицією Національного фармацевтичного університету стало висаджувати в ботанічному саду саджанці дерев. Зазвичай це присвячується знаменним подіям університетського життя.

Колектив кафедри промислової фармації здійснив урочисту висадку саджанця ялинки, яка була подарована Українським державним хіміко-технологічним університетом (УДХТУ) з нагоди 25-річчя факультету промислової фармації. Саджанець ялинки був переданий делегацією від УДХТУ, що брала участь у роботі конференції – проректором з наукової роботи, доктором хімічних наук, професором О.В. Харченко та доцентом кафедри технології органічних речовин та фармацевтичних препаратів В.В. Кисельовим.

НФаУ та УДХТУ довгий час співпрацюють у підготовці фахівців факультету промислової фармації, колег пов’язують добрі та плідні відносини, підтвердженням яких стала подарована ялинка. Вічнозелене дерево, що символізує життєву силу та добробут, увічнить партнерство університетів.