11 червня 2019 р. на базі НФаУ відбувся освітянський форум «Шкільна реформа – вікно можливостей для кращого життя»

Форум, який зібрав майже 600 вчителів, методистів, керівників методичних об’єднань з усіх регіонів України проводився з метою створення інформаційного простору щодо реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», особливостей вивчення фізики, астрономії, хімії, біології, екології, географії та експериментального інтегрованого курсу «Природничі науки» в закладах загальної середньої освіти.

На відкритті форуму учасників привітали:

• Алла Анатоліївна Котвіцька, ректор Національного фармацевтичного університету, заслужений діяч науки і техніки України, доктор фармацевтичних наук, професор.
  • Андрій Леонідович Загайко, проректор з науково-педагогічної (інноваційної та науково-дослідної) роботи Національного фармацевтичного університету, професор.

У форумі взяли участь представники владних структур та академічних установ.

Більше фото в альбомі