11 червня 2019 р. проведена профорієнтаційна робота у рамках циклу тематичного удосконалення «Організація забезпечення населення лікарськими препаратами в умовах ринку»

Цикл проходить на кафедрі управління та економіки фармації ІПКСФ НФаУ з 27 травня 2019 р. по 27 червня 2019 р. у м. Харкові.

Профорієнтаційну робота провела кандидат фармацевтичних наук, старший викладач кафедри Адонкіна Вікторія Юріївна серед слухачів циклу – спеціалістів фармації аптечних закладів, які обіймають керівні посади, їх заступників, а також спеціалістів, зарахованих до резерву на заміщення управлінських посад в аптечних закладах.

Вікторія Юріївна звернула увагу на те, що Національний фармацевтичний університет є осередком галузевої вітчизняної науки та освіти, який пропонує вступникам великий перелік спеціальностей (освітніх програм) на базі повної загальної середньої освіти, на базі ОКР «молодшого спеціаліста», магістратуру та другу вищу освіту з різними термінами та формами навчання: денну, вечірню та заочну.

Більш детально зупинилась на другій вищій освіті, яка є актуальною для працівників аптечних закладі. Вікторія Юріївна ознайомила слухачів циклу тематичного удосконалення з освітніми програмами, які пропонуються для здобувачів другої вищої освіти, термінами та вартістю навчання, переліком необхідних документів, які треба подати до приймальної комісії.