11 квітня 2019 р. у НФаУ відбувся очний тур конкурсу на присудження Нагороди для обдарованої молоді та юнацтва «Панацея молода»

Конкурс був започаткований за ініціативи Національного фармацевтичного університету за підтримки Міністерства освіти і науки України та Всеукраїнського творчого об’єднання «Соняшник» у 2018 р. Його головна мета – популяризація науки та підтримка молодих науковців. Цього року переможцями стали:

Номінація «Біологія» – Кравченко Ірина, учениця 11 класу Харківської гімназії №46 ім. М.В. Ломоносова.

Наукові керівники: Попов В.М., Павленко О.А.

Номінація «Біотехнологія» – Сопутняк Марія, учениця 11 класу Маріупольського технічного ліцею.

Науковий керівник: Пономарчук В.В.

Номінація «Екологія» – Іванченко Ксенія, учениця 10 класу Миколаївської спеціалізованої І-ІІІ ступенів школи №22.

Наукові керівники: Ольшицька Ю.М., Яремчук О.М.

Номінація «Здоров’я людини» – Соколовський Валентин, учень 10 класу Хмельницького НВК №4.

Науковий керівник: Віркун В.О.

Номінація «Хімія» – Кононенко Владислава, учениця 11 класу Зміївського ліцею №1 імені З.К. Слюсаренка.

Наукові керівники: Клименко Л.Ю., Шматова М.Г.

Вітаємо переможців!