11 листопада 2017 р. команда Національного фармацевтичного університету взяла участь у ІІІ Міждисциплінарному науковому квесті «Пошуки скарбів науки»

11 листопада 2017 г. в Національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова пройшов науковий квест, присвячений Всесвітньому дню науки “Пошуки скарбів науки”. В ньому взяли участь 20 команд з різних університетів м. Харків. Команда від Національного Фармацевтичного Університету в складі Доровського Дмитра, Шумова Артура, Кулєшової Надії, Строгого Олександра та Глущенко Владислава гідно впоралася із поствавленими задачами, проявивши надзвичайну кмітливість.

Наша команда виконувала цікаві та творчі завдання на лакаціях Харківського політехнічного інституту, Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревского, Харківського національного університету міського господарства ім. О.М.Бекетова.