11 листопада 2017 р. у Національному фармацевтичному університеті пройшов День відкритих дверей.

Мета заходу – допомога випускникам шкіл, училищ і коледжів у виборі майбутньої професії, знайомство з факультетами НФаУ, його історією та традиціями, перспективами фармацевтичної освіти.

Майбутні абітурієнти та їхні батьки прийшли до Національного фармацевтичного університету, щоб ближче познайомитися з ВНЗ. У холі корпусу гостей зустрічав студентський актив, який допомагав гостям зорієнтуватися в університеті. Всі абітурієнти отримали буклети з інформацією про НФаУ.

Відкрив захід проректор з науково-педагогічної (виховної) роботи, доцент О.С. Кухтенко. У своєму виступі він розповів про переваги навчання в нашому університеті, відзначивши профільність ВНЗ, наявність можливостей для всебічного розвитку студента; про матеріально-технічну базу; умови навчання та якість освіти; професорсько-викладацький склад; високі показники працевлаштованості випускників.

Спеціальним гостем Дня відкритих дверей стала випускниця НФаУ Наталія Борисівна Бондар – сьогодні уповноважена особа ПАТ «Хімзавод «Червона зірка»», яка розповіла про свій досить багатий та цікавий професійний досвід. Вона зазначила, що навчання в університеті – це перший крок до успішної кар’єри в майбутньому, до отримання престижної сучасної спеціальності.

Голова відбіркової комісії з прийому вітчизняних студентів доцент Н.В. Живора ознайомила з умовами прийому в 2018 році.

Декан О.А. Здорик, заступники деканів О.О. Суріков, О.В. Очкур розповіли про напрямки підготовки своїх факультетів, представили освітні програми: «Фармація», «Клінічна фармація», «Технології парфумерно-косметичних засобів», «Технології фармацевтичних препаратів», «Біотехнологія», «Економіка підприємства», «Маркетинг», «Менеджмент», «Логістика».

Для гостей заходу були проведені екскурсії на кафедрах:

• аптечної технології ліків;
  • аналітичної хімії;
  • біотехнології;
  • косметології й аромології;
  • фармакогнозії;
  • фізичного виховання та здоров’я.