11 лютого 2015 р. відбулося звітно-виборче засідання Ради молодих вчених (РМВ) Національного фармацевтичного університету

На засідання завітав ректор НФаУ, професор В.П. Черних. Він розповів про стратегічні напрямки розвитку науки, сучасні вимоги до науковців, відповів на питання, що цікавили молодих вчених.

У засіданні РМВ взяли участь 47 делегованих кафедрами молодих вчених, які входять до складу активу РМВ.

У зв’язку із закінченням другого терміну перебування на посаді голови Ради молодих вчених О.В. Андріяненков презентував звіт голови РМВ за 2011-2014 рр. та згідно з пунктом 5.1.5. Положення про РМВ НФаУ запропонував кандидатуру нового голови – А.П. Осьмачко. Вона представила стратегічний план розвитку Ради молодих вчених НФаУ, відповіла на запитання, заслухала побажання та ідеї молодих науковців.

Під час легітимного таємного голосування рішенням більшості (41 із 47) членів Ради молодих вчених було обрано нового голову РМВ – аспірантку кафедри фармакогнозії А.П. Осьмачко.

Під час засідання присутні затвердили новий склад робочої групи та актив Ради молодих вчених, визначили основні тактичні цілі в межах загальної стратегії.