12-13 травня 2016 р. на базі Тернопільського державного медичного університету відбулася XIII Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання якості медичної освіти»

У конференції взяли участь представники МОЗ України, проректори та керівники навчально-методичних відділів, декани галузевих ВНЗ, представники ради молодих вчених при МОЗ України, члени студентської ради при МОЗ України, представники науково-методичної комісії з охорони здоров’я та соціального забезпечення МОН України, делегації з Польщі та Грузії.

Від Національного фармацевтичного університету у роботі конференції взяла участь делегація у складі першого проректора, проф. А.А. Котвіцької, проректора з наукової роботи, доц. Т.В. Крутських, проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародних зв`язків), проф. С.Б. Попова, заступника ректора з навчальної роботи, доц. Л.М. Віннік, завідувача науково-методичної лабораторії з питань фармацевтичної освіти, доц. С.В. Огарь, директор Коледжу НФаУ, доц. Т.С. Прокопенко, завідувач кафедри клінічної лабораторної діагностики, проф. С.І. Крижна, І. О. Сурікової голови РМВ НФаУ.

У рамках конференції учасники заслухали і обговорили понад 60 доповідей і повідомлень стосовно різних аспектів реалізації Закону України «Про вищу освіту» у вищій медичній та фармацевтичній освіті України.

Матеріали за темою:

Деталі за посиланням