12 квітня 2013р. делегація НФаУ взяла участь у III Міжнародній науково-практичній конференції «Фармацевтичний кластер як інтеграція науки, освіти і виробництва» в рамках Наукової сесії НДУ «БєлДУ»

Учасники від Національного фармацевтичного університету:

15.04.2013 НФаУ в БелГУ 11. Котвіцька Алла Анатоліївна – проректор з науково-педагогічної роботи (урорвневому фармацевтичної освіти), доктор фармацевтичних наук, професор (з доповіддю «СОЦИАЛЬНАЯ ФУНКЦИЯ КАК СОСТАВЛЯЮЩАЯ ФАРМАЦЕВТИЧЕСКОГО ОБЕСПЕЧЕНИЯ, МЕЖДИСЦИПЛИНАРНАЯ НАУКА И УЧЕБНАЯ ДИСЦИПЛИНАА».
2. Ярних Тетяна Григорівна – завідуюча кафедрою технології ліків, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор фармацевтичних наук, професор з доповіддю «ТРЕБОВАНИЯ ФАРМАКОПЕИ США И ГФ УКРАИНЫ К ПРИГОТОВЛЕНИЮ ЛЕКАРСТВ В УСЛОВИЯХ АПТЕКИ».
3. Азаренко Юлія Миколаївна – доцент кафедри технології ліків, кандидат фармацевтичних наук з доповіддю «ПРЕПОДАВАНИЕ ДИСЦИПЛИНЫ “АПТЕЧНАЯ ТЕХНОЛОГИЯ ЛЕКАРСТВ” В УСЛОВИЯХ КРЕДИТНО-МОДУЛЬНОЙ СИСТЕМЫ ОРГАНИЗАЦИИ УЧЕБНОГО ПРОЦЕССА».

OLYMPUS DIGITAL CAMERAАктивну участь у проведенні конференції взяли молоді науковці нашого ВУЗу. У секційних засіданнях пролунали наступні доповіді:

1. ОЦЕНКА КОНКУРЕНТОСПОСОБНОСТИ УКРАИНСКИХ ПРОИЗВОДИТЕЛЕЙ ЛЕКАРСТВЕННЫХ СРЕДСТВ
Доповідач: Сурікова І.А., студентка 4 курсу фармацевтичного факультету (НФаУ, Харків, Україна)
Науковий керівник – д.фарм.н., професор Котвіцька А.А.
2. АНАЛИЗ АССОРТИМЕНТА ЛЕКАРСТВЕННЫХ ПРЕПАРАТОВ ДЛЯ ЛЕЧЕНИЯ ГЛАУКОМЫ, ПРЕДСТАВЛЕННЫХ НА РЫНКЕ УКРАИНЫ
Доповідач: Пастухова А.А. (НФаУ, Харків, Україна)
Науковий керівник – д.фарм.н., професор Котвіцька А.А.
3. АНАЛИЗ ЦЕНОВЫХ ХАРАКТЕРИСТИК НЕЙРОПРОТЕКТОРНЫХ ЛЕКАРСТВЕННЫХ ПРЕПАРАТОВ, ПРЕДСТАВЛЕННЫХ НА УКРАИНСКОМ И РОССИЙСКОМ ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИХ РЫНКАХ
Доповідач: Лобова І.А. (НФаУ, Харків, Україна)
Науковий керівник – д.фарм.н., професор Котвіцька А.А.
4. ИССЛЕДОВАНИЕ СОВРЕМЕННЫХ ПОДХОДОВ К ОПТИМИЗАЦИИ ФАРМАЦЕВТИЧЕСКОЙ ПОМОЩИ ЛЬГОТНЫМ КАТЕГОРИЯМ НАСЕЛЕНИЯ
Доповідач: Коробова Є.С. (НФаУ, Харків, Україна)
Науковий керівник – д.фарм.н., професор Котвіцька А.А.
5. СКРИНИНГОВЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ ОРИГИНАЛЬНЫХ СОЕДИНЕНИЙ СПИРОЦИКЛИЧЕСКИХ ПРОИЗВОДНЫХ ОКСИНДОЛА
Доповідач: Журенко Д.С. – Студент 2 курсу фармацевтичного факультету (НФаУ, Харків, Україна)
Науковий керівник: к.мед.н., доцент Цубанова Н.А.