12 червня 2017 р. у Національному фармацевтичному університеті відбулася оглядово-інформаційна екскурсія для учнів Борківської загальноосвітньої школи Зміївського району Харківської області

У рамках проекту «Школа – НФаУ» відбувся профорієнтаційний захід, організований завідувачем кафедри соціальної фармації, доцентом І.В. Кубарєвою.

Учням Борківської загальноосвітньої школи гостинно відчинили двері кафедри соціальної фармації, ботаніки, Музею історії НФаУ, електронний читальний зал Наукової бібліотеки та студентський ресторан «Misce.Da.Signa».

Доцент кафедри ботаніки О.В. Філатова провела екскурсію ботанічним садом НФаУ, де учні оглянули фармакогностичну ділянку.

У Музеї історії НФаУ діти мали змогу ознайомитися з історією університету та з експонатами музею: вагами ХІХ ст., на яких працював М.О. Валяшко; особистою справою М.О. Валяшка; фармакопеєю німецькою мовою з кольоровими ілюстраціями ручної роботи, виданою у 1890 р.; лабораторним посудом кінця ХІХ ст.; експонатами з колекції лікарських рослин Харківського імператорського університету, датованими ХІХ століттям.