12 липня 2018 р. у НФаУ розпочалася вступна кампанія на спеціальності та освітні програми на денну і заочну форм навчання для здобуття освітніх ступенів магістра та бакалавра

12 липня приймальна комісія розпочала свою роботу о 9.00. Серед вступників мешканці всіх областей України. Згідно з Правилами прийому до Національного фармацевтичного університету у 2018 році вступники, які здобули повну загальну середню освіту подають на денну та заочну форми навчання електронні заяви. Заяви в електронній формі подаються вступником шляхом заповнення електронної форми в режимі он-лайн. Для абітурієнтів та їхніх батьків створені всі умови для подання документів, працює консультаційний центр  для надання допомоги вступникам при реєстрації електронних кабінетів та поданні електронних заяв.

Вступники, які бажають здобути ступінь магістра або бакалавра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст», базової або повної вищої освіти подають заяви у паперовій формі.

Приймальна комісія працює у відповідності до законодавства, яке регламентує процес вступу до закладів вищої освіти, з дотриманням всіх вимог на основі демократичності, прозорості та відкритості.

Прийом документів здійснюється за адресою вул. Валентинівська,4, станція метро «Студентська», м. Харків.

Графік прийому документів: понеділок-п’ятниця – 09.00-17:00, субота – 09:00-13:00; неділя – вихідний.

Приймальна комісія:

057-706-30-68; 057-341-51-61