12 листопада 2014 року Національний фармацевтичний університет відвідала делегація з Ізраїлю в складі:

• Абдель Вагаб Даравша – колишній депутат парламенту держави Ізраїль, голова демократичної арабської партії в Ізраїлі, яка є найчисельнішою серед арабів, що проживають в Ізраїлі;
  • Анан Даравша – директор ізраїльської компанії «Даравша»;
  • Нізар Даравша – заступник директора компанії «Даравша»;
  • Амро Ісмаїл Хасан – директор компанії «Філадельфія-АМРО» по набору іноземних студентів в НФаУ.

Зарубіжних візитерів, які очолюють компанії з набору ізраїльських студентів до різних навчальних закладів Європи та інших держав, привело до нашого університету бажання познайомитися з освітніми послугами, які надає НФаУ студентам-іноземцям.

Ректор НФаУ, професор В.П. Черних представив гостям Національний фармацевтичний університет і розповів про багаторічні традиції та досвід нашого професорсько-викладацького корпусу в підготовці кваліфікованих галузевих фахівців для зарубіжних країн.

Сторони окреслили та обговорили перспективи співпраці з підготовки у НФаУ студентів із Ізраїлю.

12.11.2014 делегация Израиля в НФаУ 2

12.11.2014 делегация Израиля в НФаУ 1