12 лютого 2016 р. Студентський парламент НФаУ відвідав підшефну загальноосвітню школу-інтернат I-II ступенів №8 для дітей з наслідками поліомієліту з позакласним заходом для учнів 5-12 класів – Літературна вітальня «Три свічки»

Спільними зусиллями дітей і керівників школи була організована програма, яка складалася із пісень і віршів у виконанні дітей. Після заходу студенти НФаУ поспілкувалися з дітьми та подарували їм солодкі подарунки. У серцях вихованців інтернату і студентів НФаУ залишилася радість після щирого спілкування.

«Найбільше щастя – це відчувати, що ти комусь потрібен і не самотній. Діти зі школи-інтернату №8 це точно знають. Студентський парламент НФаУ планує подальшу співпрацю зі школою-інтернатом. Адже дарувати дітям радість – це так прекрасно! », – вважають студенти.

4iAx55NFRJw GRQpETcDAc4 L8IEqPDIwFc R9pGQKj5FSY tBQ0Uk7OGJU