Захід відбувся у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при президентові України за ініціативи громадської організації «Всеукраїнське студентське братство «Еліта Націй», громадської спілки «Харківський університетський консорціум», благодійної організації «Благодійний фонд «Альянс»» та громадської ради при Харківській обласній державній адміністрації.

12 лютого 2019 р. НФаУ взяв участь у навчальному тренінгу «Координація зусиль та розвиток співпраці між волонтерськими організаціями, закладами вищої освіти,органами виконавчої влади та місцевого самоврядування»Від Національного фармацевтичного університету участь у тренінгу взяли: доцент кафедри фармакогнозії О.О. Стремоухов, аспірант В. Тутук та представник Студентського парламенту НФаУ Т.Новик.