12 січня 2020 р. наукова спільнота та студентство НФаУ взяли участь у «Вертеп-фесті – 2020»

Останні вихідні видалися напрочуд насиченими та веселими. Нашi фармацевти мальовничою процесією на чолі з ректором університету А. А. Котвіцькою долучилися до вертепної ходи, яка, вирушивши з майдану Незалежності, пройшла по вулиці Сумській до парку ім. Горького, щоб потрапити у саму гущу різдвяних розваг.
Харківський міський парк став однією з 45 святкових локацій мегаполісу, де городяни мали змогу поринути в українські споконвічні традиції святкування Різдва Христова.
З самого ранку в парку лунали пісні кобзарів, виступали фольклорні гурти з колядками та щедрівками. Опівдні розпочався головний концерт «Вертеп-фесту – 2020».
Чого тільки не відбувалося у цей день: лялькові вистави у кращих традиціях вертепу, виступи акторів театру тіней, костюмоване відтворення сторінок з Біблії.
Яскравим підсумком святкового фестивалю стала фольклорна вечірка «Етновечорниці», яка відбулася у стінах Харківського національного академічного театру опери та балету.