12 вересня 2014 р. «День донора» в НФаУ

Студенти фармацевтичного факультету НФаУ взяли активну участь у «Дні донора», який проходив 12 вересня 2014 р. в гуртожитку №1 НФаУ за адресою пр-т 50-річчя ВЛКСМ, 48.

День донораДо пункту здачі крові звернулося більше 60 студентів НФаУ, але донорами стали не всі. Деяким студентам було відмовлено через різні причин: відсутність прописки, попередньо перенесені інфекційні захворювання, наявність татуювання, проходження терапії, недостатню вагу. Отже, з усіх охочих тільки кожен другий зміг здати кров і стати донором.

Особисто у «Дні донора» взяла участь декан фармацевтичного факультету проф. Вишневська Л.І. та студенти фармацевтичного факультету :

• Вітченко А. В.
  • Капченов Д. Д.
  • Яковенко О. В.
  • Коропкова Г. А.

Ми пишаємося студентами, що мають активну громадську позицію і будемо інформувати про наступні «Дні донора» НФаУ, які будуть проходити у жовтні та листопаді.