13-15 листопада 2014р., Міжнародна виставка «Освіта та кар’єра – День Студента 2014»

Міністерство освіти і науки України, Академія педагогічних наук України, Товариство «Знання» України і Київський молодіжний центр праці 13-15 листопада 2014р. у приміщенні Палацу Мистецтв «Український дім» проводили

26 Міжнародну виставку «Освіта та кар¢єра – 2014»

(м. Київ, вул. Хрещатик,2) .

Привітання виставці надіслали: Міністр освіти і науки України Сергій Квіт та Президент Національної академії педагогічних наук України Василь КРЕМЕНЬ.

У церемонії урочистого відкриття взяли участь Голова комісії з питань освіти і науки Верховної Ради України Гриневич Лілія Михайлівна, Заступник міністра освіти і науки України  Полянський Павло Бронеславович, Президент Національної академії педагогічних наук України, президент Товариства ”Знання” України   Кремень Василь Григорович; Голова правління Товариства «Знання» України – Кушерець Василь Іванович; Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні Іван Почух; Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук; Перший секретар Посольства Держави Ізраїль в Україні Влад Лернер; Заступник Посла Республіки Польща в Україні   – Даріуш Гурчинські; Радник з питань культури та співробітництва, директор Французького Інституту в Україні   Ерік ТОСАТІ.

В Українському домі розмістилася широкомасштабна експозиція виставки, на якій були представлені більше 160 учасників. Україну представляли понад 80 навчальних закладів різних рівнів і форм власності з 25 регіонів, наукові установи, методичні центри, міжнародні установи і представництва, видавництва.

У виставці взяли участь і представили свої експозиції 80 вищих навчальних закладів з Франції, Польщі, Австрії, США, Кіпру, Німеччини, Чехії, Ізраїлю, Великобританії. Великими павільйонами на виставці були представлені павільйони Франції (10 університетів) та Польщі (27 учасника). Також у виставці взяли участь Представництво Європейської комісії, Ізраїльський культурний центр при Посольстві Держави Ізраїль в Україні, Французький культурний центр та провідні українські агенції.

Профорієнтаційна робота біля стенду НФаУ проводилась з учнями шкіл Києва та їх батьками, було роздано більше 200 інформаційних комплектів.

За участь в конкурсах на цій виставці НФаУ був відзначений наступними нагородами:

1. Гран-Прі і диплом у номінації «Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки».
  2. Золотою медаллю і дипломом у номінації «Розвиток студентської науково-дослідної роботи» нагороджено Рада молодих вчених НФаУ.

13-15 листопада 2014р., Міжнародна виставка «Освіта та кар'єра – День Студента 2014» 113-15 листопада 2014р., Міжнародна виставка «Освіта та кар'єра – День Студента 2014» 213-15 листопада 2014р., Міжнародна виставка «Освіта та кар'єра – День Студента 2014» 313-15 листопада 2014р., Міжнародна виставка «Освіта та кар'єра – День Студента 2014» 413-15 листопада 2014р., Міжнародна виставка «Освіта та кар'єра – День Студента 2014» 513-15 листопада 2014р., Міжнародна виставка «Освіта та кар'єра – День Студента 2014» 613-15 листопада 2014р., Міжнародна виставка «Освіта та кар'єра – День Студента 2014» 713-15 листопада 2014р., Міжнародна виставка «Освіта та кар'єра – День Студента 2014» 8