13-17 листопада 2016 р. відбулася профорієнтаційна поїздка Україною ректора НФаУ, академіка НАН України В.П. Черних та декана фармацевтичного факультету №3, доцента А.І. Федосова

Під час поїздки були відвідані Рівненський державний базовий медичний коледж, Комунальний вищий навчальний заклад «Житомирський базовий фармацевтичний коледж ім. Г.С. Протасевича», Черкаський медичний коледж.

На зустрічі у кожному коледжі було представлено Національний фармацевтичний університет та проведена лекція майстер-класу ректора НФаУ В.П. Черних на тему «Безпека ліків – камертон фармації».

Аудиторію познайомили з умовами вступу до НФаУ. Майбутні випускники коледжів взяли участь у предметній олімпіаді. Коледжам було презентовано гордість університету – третє видання «Фармацевтичної енциклопедії».

За час проведення профорієнтаційної роботи ректор НФаУ В.П. Черних зустрівся з понад 1000 студентів провідних медичних та фармацевтичних коледжів України.