13 березня 2017 р. професор кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту Пестун І.В. і доценти Софронова І.В., Кобець М.М. зі студентами Казахського Національного медичного університету ім. С.Д. Асфендіярова відвідали складський комплекс аптечної мережі «9-1-1» в рамках проходження наукового стажування та взяли участь в практичному тренінгу «Програмне забезпечення фармацевтичної практики в діяльності аптечної мережі «9-1-1»

В діяльності аптечної мережі «911» використовуються інструменти маркетингу. Виробничі процеси повністю автоматизовані і комп’ютеризовані. У діяльності аптечної мережі «911» використовується програмне забезпечення “1С: Підприємство”, що дозволяє здійснити повний предметно-кількісний облік товару з використанням технології штрих-кодування.

Заступник директора з фармації Севрюков О.В. в рамках тренінгу продемонстрував роботу програми “1С: Підприємство”, яку використовують в своїй діяльності провізори аптек аптечної мережі «911».

На наступному етапі студенти ознайомилися зі складським комплексом аптечної мережі «911». Складський комплекс належним чином забезпечує щоденно понад 300 аптек аптечної мережі «911»  своєчасними і якісними лікарськими засобами та відповідає вимогам GDP. Має власне автотранспортне підприємство та на сьогодні є єдиним повністю автоматизованим складським комплексом в Україні.

Таким чином, тренінг «Програмне забезпечення фармацевтичної практики у діяльності аптечної мережі «9-1-1» дає можливість студентам наочно ознайомитися з автоматизованою інформаційною системою “1С: Підприємство”, що дозволяє студентам належним чином освоїти майбутню професійну діяльність.