13 червня 2019 р. в системі управління якістю НФаУ було підведено підсумки виконання процесу ініціації підвищення компетентності кадрів, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001: 2015 щодо навчання персоналу

Протягом 2018-2019 н. р. проведено навчання завідувачів кафедр Національного фармацевтичного університету «Школи супервайзера СУЯ» (керівник: Назарко О. І.)

На підсумковому занятті ректор Котвіцька А. А. та перший проректор з НПР, представник керівництва з якості Федосов А. І. урочисто привітали та вручили Сертифікати слухачам Школи про підвищення кваліфікації.

Навчання в Школі підтвердили 44 завідувачі кафедр.

Відділ управління якістю вітає слухачів з успішним завершенням навчання «Школи супервайзера СУЯ.