13 листопада 2017 р. студенти НФаУ взяли участь у науковому стендап-шоу Science Slam.

З нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development), започаткованого ЮНЕСКО у 2002 році, у Харкові відбувся тиждень науки — Science week. У рамках тижня пройшли ІІ Міжнародний Конгрес та Фестиваль Міжнародної науково-освітньої дослідницької мережі (USERN).

Science Slam – один із цікавих фінальних акордів Science week. Його мета – популяризація науки за допомогою творчості: музики, театрального дійства, гумору, перформансу. Молоді вчені мали презентувати свої наукові досягнення цікаво та зрозуміло.

Національний фармацевтичний університет представили Далила Мескіні та Максим Зимлянський. Сам захід пройшов на базі Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця.