13 листопада 2018 р. НФаУ взяв участь у профорієнтаційному заході «Сузір’я професій»

Національний фармацевтичний університет спільно з Харківським обласним центром зайнятості здійснив профорієнтаційний виїзд до селища міського типу Сахновщина Сахновщинського району Харківської області. Захід відбувся за підтримки Сахновщинського районного центру зайнятості.

Поспілкуватися з представниками НФаУ прийшли близько 200 учнів 8–11 класів. Майбутнім вступникам було надано вичерпну інформацію про актуальні та сучасні спеціальності фармацевтичного сектору, роль НФаУ в їх підготовці. Висвітлено основні переваги навчання у фармацевтичному університеті порівняно з іншими навчальними закладами, можливості працевлаштування випускників.